אירועים מליגה אחרת
השרותים של מסעדת ביטרו3

מסעדת ביסטרו3 מציעה ללקוחותיה מגוון שרותים, ביום המסעדה נותנת מענה לעובדים בבורסה ולאורחים המבקרים בה. בערב המסעדה מאפשרת אירועים של עד 80 אנשים. ואכן, לקוחות רבים בוחרים במסעדת ביסטרו3 לעשות בו את הארוע שלהם, בין אם זה בר מצווה, מסיבות יום הולדת, ערבי חברה ועוד. בנוסף לכל אלה, מסעדת ביסטרו3 מציעה ללקוחותיה קיטרינג של עד 200 אנשים.

לכל אחד מהארועים הללו, מסעדת ביסטרו3 מציעה תפריט מגוון ואיכותי שנותן מענה לכל ארוע ולכל אדם, בן אם הוא אוהב בשר, צמחוני, טבעוני או רגיש לגלוטן.

בחירת מוצרי הגלם להכנת התבשילים המדהימים של ביסטרו3 נשארה עדיין הנושא החשוב ביותר בהכנת האוכל. כמו גם, שמירה על היגיינה ועל ניקיון קו האוכל והמטבח, הם אלה שיוצרים חוויה מושלמת.

אז, אם עשינו לך חשק לחוויה קולינרית בלתי נשכחת, רק נזכיר כי המסעדה פתוחה מהשעה 10:00 עד 24:00 בימים א' עד ה'. ביום שישי, שוק האוכל המפורסם של ביסטרו3 נפתח בשעה 10:00 עד השעה 16:00.

מסעדת ביסטרו3 היא שם דבר בקרב העובדים והאורחים באזור הבורסה ברמת גן מזה כ 17 שנה. אז מה הופך את מסעדת ביטרו3 להצלחה כלכך גדולה? בראש ובראשונה מדובר באיכות מוצרי המזון שמסעדת ביסטרו3 בוחרת להשתמש בהם. החל מירקות הנרכשים ישירות משוק החקלאים ועד להשר המובחר שנרכש תוך כדי שימת לב לפיקוח הוטרינרי, לטריות הבשר ולאיכותו. השימוש במוצרים טריים עושה את ההבדל בין אוכל טוב לאוכל המצוין של ביסטרו3.

מעבר לשרותי מסעדנות אלה, מסעדת ביסטרו3 לקחה את העולם הקולינרי שהיא מציעה, צעד אחד קדימה. המסעדה מציעה את שוק האוכל בימי שישי. לקוחות המסעדה יכולים להגיע בימי שישי לשוק האוכל של מסעדת ביסטרו3 ולהנות ממגוון מטמעים ברמת איכות גבוהה ובמחירים נמוכים.

שוק האוכל שמסעדת ביסטרו3 מציעה ללקוחותיה, תפס תאוצה שהפתיע גם את עובדי המסעדה והשף דמיטרי זיבוב בעצמו. הביקוש הרב לשוק האוכל של ימי שישי לא פגע באיכות המזון ובטריות המוצרים.

Please wait...

?היית רוצה לקבל חדשות מהתנור

השאר לנו פרטיםונחזור אליך עם הצעה המשתלמת ביותר