האוכל בביסטרו 3 לא "סתם יוצא טעים"
אז מה הופך את מסעדת ביסטרו3 ממסעדה טובה למסעדה מצוינת? איכות האוכל, טיב המוצרים, היכולת שלה לתת מענה מגוון ללקוחותיה. ככה שלא הופתענו לגלות שמסעדת ביסטרו3 מאפשרת לקיים במקום גם ארועים איכותיים של עד 80 אנשים.
צהריים1

אז מה הופך את מסעדת ביסטרו3 ממסעדה טובה למסעדה מצוינת? איכות האוכל, טיב המוצרים, היכולת שלה לתת מענה מגוון ללקוחותיה. ככה שלא הופתענו לגלות שמסעדת ביסטרו3 מאפשרת לקיים במקום גם ארועים איכותיים של עד 80 אנשים. מסעדת ביסטרו3 יודעת להיות מסעדה לארוחת צהרים, אולם ארועים למסיבות בר/בת מצווה, שוק אוכל וספק קייטרינג ל 200 אנשים. היכולת הזאת הופכת את ביטרו3 למסעדה מצויינת.

חומרי גלם איכותיים, הקפדה על מראה, בישול יצירתי…

אזור הבורסה ברמת גן מציע למבקרים בו מסעדות רבות ומגוונות, חלקן טובות וחלקן טובות פחות. אבל אנחנו יצאנו לחפש את המסעדה האחת המיוחדת, את המסעדה המצוינת. יצאנו לחפש את המסעדה האחת שנוכל לצאת ממנה ולהמליץ עליה ללא היסוסים או מחשבות לכל שואל. אכן, מצאנו מסעדה כזאת, מסעדת ביסטרו3. מסעדה קטנה שממוקמת באזור הבורסה שברמת גן, ברחוב הבונים 3.

המסעדה פתוחה כל יום במשך השבוע, בין השעות 10:00 בבוקר ועד 24:00 בלילה. לכן, לא הופתענו לגלות שבמסעדת ביסטרו3 ישנם מנות מגוונות שמתאימות לארוחת בוקר, צהרים וערב. אם במשך השבוע מסעדת ביסטור3 מציעה מקום חמים ונעים באווירה כפרית שמגיש אוכל מצויין, הרי שביום שישי קורה במקום דבר אחר לחלוטין.

מסעדת ביסטרו3 הופכת בבת אחת ממסעדה, לשוק אוכל איכותי שמציע מגוון של מנות באווירת השבת. בשוק האוכל של ביסטרו3 ניתן למצא אוכל מגוון שמיועד לארוחת השבת. אם במשך השבוע אפשר לראות במקום אנשי עסקים, עובדים באזור שבאים לאכול, אנשים שבאים להנות מאוכל טוב. הרי שביום שישי אנחנו יכולים לראות צעירים שבאים לקנות אוכל ביתי לשישי שבת, אנשי משפחה שבאים לקנות אוכל לכל המשפחה לשבת.

המסעדה משתנה מקצה לקצה, ממסעדה באווירה כפרית, הופכת ביסטרו3 לשוק אוכל שמציע מגוון קולינרי מדהים.

להזמנת אירוע חייג 050-22-80-500

Leave a comment

Please wait...

?היית רוצה לקבל חדשות מהתנור

השאר לנו פרטיםונחזור אליך עם הצעה המשתלמת ביותר