האוכל בביסטרו 3 לא "סתם יוצא טעים"
ארוע של כמעט 200 איש הוא כאב ראש לא קטן. יש כמה אפשרויות לקיים ארוע מעין זה, הדרך האחת היא להזמין אולם ארועים, לשלם מחיר גבוה ולהזמין את האוכל מהאולם עצמו.

הזמנת קיטרינג מביסטרו3 מאפשרת לנו לקבל אוכל איכותי, טרי וברמת ניקיון מדהימה ועדיין לא נתחלנו לדבר על הטעמים הנפלאים ועל המגוון הרחב שמציע שרות הקייטרינג של המסעדה וכל זה במחיר שפוי והגיוני.

אז כן, לפעמים עדיף להזמין קיטרינג איכותי ממסעדה כמו ביסטרו3 שתאפשר לנו לקבל איכות גבוהה בתמורה לעלות נמוכה. את המקום נוכל לחפש כעת בראש שקט. עכשיו שחיפוש במקום לא נקשר ישירות לאוכל, אפשר לשלב מקום מיוחד עם אוכל איכותי במחירים שפויים.

"האוכל בביסטרו 3 לא "סתם יוצא טעים

תפריט הקייטרינג של ביסטרו3 מציע נתחי אסאדו מעושנים, מתחי אנטריקוט על המנגל, באווז ברוטב תפוחי עץ ודבש, אורז עם עשבי תיבול וירקות שורש ועוד מנות רבות ומגוונות. תפריט הקייטרינג של ביסטרו3 מאפשר גם בזמנת אוכל צמחוני ואוכל טבעוני למי שמבקש.

ארוע של כמעט 200 איש הוא כאב ראש לא קטן. יש כמה אפשרויות לקיים ארוע מעין זה, הדרך האחת היא להזמין אולם ארועים, לשלם מחיר גבוה ולהזמין את האוכל מהאולם עצמו. הבעיה היא הפרמטר של המחיר שמשפיע באופן ישיר על איכות המזון באולמות ארועים. אם נחפש מנות במחירים נמוכים, נמצא את עצמנו בארוע סוג ב' עם אוכל בינוני ואולם שחציו בשיפוצים ובחציו השני יש שולחנות וכסאות לאורחים. מחשבה מזעזעת לכל הדעות.

אז מה הפתרון בעצם לכל אותם אנשים שמעוניינים לקבל גם איכות שרמת האוכל וגם מחיר שפוי. הפתרון הוא הזמנת קייטרינג של עד 200 איש ממסעדת ביסטרו3. עשיו אפשר לחפש מקום לארוע בראש שקט מבלי לחשוב על האוכל ועל הניקיון במטבח של האולם.

חומרי גלם איכותיים, הקפדה על מראה, בישול יצירתי…

Leave a comment

Please wait...

?היית רוצה לקבל חדשות מהתנור

השאר לנו פרטיםונחזור אליך עם הצעה המשתלמת ביותר