שוק האוכל נהדר כל יום שישי
מארחים לערב שבת? אין מספיק זמן לבשל במשך השבוע?

  בואו לשוק האוכל בביסטרו3, תהנו ממבחר עצום של מאכלים מכל הסגנונות, באווירה ביתית ובמחירים שיגרמו לכם לצחוק!
  בשוק האוכל ביום שישי כל המאכלים מוכנים בליל חמישי ובבוקר שישי, כך שאתם נהנים מטריות ומבחר של אינספור מאכלים טעמים טעימים ובמחירים מעוררי תאבון לא מאמינים? בואו לשוק האוכל ותיווכחו!

  שוק האוכל הנהדר בימי שישי

  באים לרכוש אוכל ייחודי, טרי ואיכותי . למעלה מ-150 פריטים שונים, המבושלים באהבה. מוזמנים לבוא להתרשם ולטעום מגוון מאכלים שיזכירו לכם את הילדות.

  שוק האוכל בימי שישי במסעדת ביסטרו3 היא חגיגה קולינרית של אוכל, ריחות, צבעים וטעמים שמזמינים את שבת המלכה בחיבוק גדול.

  שוק האוכל בשישי של מסעדת ביסטרו3 הוא מקום שבו תפגשו צעירים ומבוגרים, רווקים ואנשי משפחה שבאים להכין את השבת.

  שוק האוכל בשישי- המשך..

  שוק האוכל בשישי של מסעדת ביסטרו3 הוא מקום שבו תפגשו צעירים ומבוגרים, רווקים ואנשי משפחה שבאים להכין את השבת. באים לרכוש אוכל חם, טרי, איכותי ובמחיר שווה לכל כיס. שוק האוכל של ביסטרו3 מאפשר גם לבצע הזמנה עד לבית הלקוח, ככה שאפשר להכין את השבת לבושים בפיג'מה עם כוס קפה ביד. כל מה שצריך לעשות זה להכנס לתפריט שוק האוכל באתר ולבצע הזמנה, אמחנו נדאג להגיע שהאוכל יגיע אל שולחן יום השישי, טרי ואיכותי ועם ריחות שלא ניתן לעמוד בפניהם.

  שוק האוכל בשישי של מסעדת ביסטרו3 מאפשר לקבל מגוון רחב של תבשילים טריים, במוכנים מפרודוקטים איכותיים ומבושלים במחשבה ואהבה אין קץ לאוכל. רק אנשים שאוהבים לבשל, כמו הצוות של ביסטרו3 ידעו להכין את השבת שלכם עם מאכלים מגוונים שיזכירו לכם את הילדות.

  במשך השבוע מסעדת ביסטרו3 נותנת שרות ללקוחות קבועים שבאים לאכול ארוחת צהריים באמצע יום העבודה, לקוחות מזדמנים שעברו ליד המסעדה והריח משך אותם פנימה, לקוחות ששמעו על איכות האוכל במסעדת ביסטרו3 ובאים לנסות בעצמם.

  אבל ביום שישי, משהו אחר קורה. האווירה משתנה, האוויר הופך לאחר וכולם נהנים מהשמש של יום שישי ומכינים עצמם לשבת. גם מסעדת ביסטרו3 משתנה והמקום הופך ממסעדה לשוק אמיתי של אוכל, עם ריחות, צבעים וטעמים שמזמינים את שבת המלכה בחיבוק קולינרי גדול.

  שוק האוכל בשישי של מסעדת ביסטרו3 הוא מקום שבו תפגשו צעירים ומבוגרים, רווקים ואנשי משפחה שבאים להכין את השבת.

  תמונות משוק האוכל בשישי

  אנחנו תמיד שמחים לדבר!
  תיצרו עמנו קשר, גם אם רק מדובר בשאלה

   אנחנו על המפה

   Please wait...

   ?היית רוצה לקבל חדשות מהתנור

   השאר לנו פרטיםונחזור אליך עם הצעה המשתלמת ביותר